Porozmawiajmy o półkach!

Od pojedynczego regału do rozbudowanej instalacji półkowej dla zaspokojenia Twoich bieżących i przyszłych potrzeb.

Możliwe zastosowania regałów półkowych Hi280 są ogromne. Możesz je wykorzystać do stworzenia standardowej instalacji półkowej, regałów wysokiego składowania lub regałów w zabudowie piętrowej.


Regały przesuwne Hi280 są montowane na ruchomych podstawach poruszających się po szynach. System ma takie same dostępne szerokości i głębokości półek jak w regałach standardowych. Jest idealny do blokowego składowania małych części.


Regały piętrowe Hi280 Shelving ze zintegrowanymi podłogami są rozwiązaniem półkowym zaprojektowanym jako dwu lub wielopiętrowe. Są idealne gdy masz wysoki magazyn i składujesz dużo różnorodnych przedmiotów.


Szeroki wybór akcesoriów jest dostępny dla naszych indywidualnie projektowanych rozwiązań. Doskonale uzupełniają one i dodatkowo dostosowują Twoją instalację do optymalnego i bezpiecznego jej użytkowania przez Twoich pracowników.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych systemach półkowych lub otrzymać bezpłatną wycenę, prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza. Nasz pracownik wkrótce się z Państwem skontaktuje.


Meet us on Facebook Linkedin See us on YouTube Add us to your circle on Google Plus
A Member of the Constructor Group © Copyright 2011-2017 Constructor Group