O Nas

  • Dexion - światowy lider w zakresie regałów magazynowych

O Nas

Constructor Group AS jest wiodącym europejskim producentem i dostawcą wysokiej jakości rozwiązań z zakresu regałów magazynowych

Właścicielem koncernu od 2007 roku jest Altor Equity Partners. Constructor Group jest jednym z trzech największych dostawców rozwiązań do składowania dla sektora przemysłowego w Europie i największym w sektorze komercyjnym.

Nasze produkty z zakresu regałów do magazynów i regałów do biura przodują w zakresie zastosowanych technologii i rozwiązań. W grupie mamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę, które wykorzystujemy we współpracy z naszymi klientami, aby zapewnić jak najlepsze rozwiązania.

Dostarczamy nie tylko produkty ale możemy zapewnić kompletny pakiet usług, w tym doradztwo, planowanie, serwis i przeglądy. Niezależnie czy potrzeba wyposażyć mały magazyn lub centrum dystrybucji czy też rozwiązania do muzeum, biura, biblioteki.

Bez względu na wymagania, Constructor Group może istotnie przyczynić się do poprawy funkcjonowania biznesu swoich Klientów.

Struktura - Kraje i ludzie

Z obrotami w wysokości około 330 milionów euro, ponad 1200 pracownikami i nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi strategicznie zlokalizowanymi w kluczowych rynkach, takich jak Niemcy, Holandia, Rumunia, Finlandia i Rosja, Constructor Group jest wiodącą siłą w branży rozwiązań magazynowych. Grupa ma silną obecność lokalną w całej Europie, a także sieć sprzedaży w pozostałej części świata, w tym  w Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Północnej i Południowej.