Regały półkowe Dexion Hi280 - Idealne dla rozwijającej się firmy

  • Regały półkowe Dexion Hi280 - Idealne dla rozwijającej się firmy

Regały półkowe Dexion Hi280 - Idealne dla rozwijającej się firmy

Regały półkowe Dexion Hi280 montuje się bez nakrętek, śrub i klipsów. Wszystko łączy się razem szybko i łatwo bez użycia narzędzi, dzięki czemu uzyskuje się bardzo sztywną strukturę w kilka minut. Każdą z wielu części i akcesoriów zaprojektowano tak, że wszystko pasuje. Wszystko działa. Ponieważ wszystko może ulec zmianie, w celu zaspokojenia zmieniających się potrzeb. Dzięki możliwościom jakie oferuje Hi280 zawsze będzie możliwość aby rozwinąć swoje regały lub uzupełnić akcesoriami.

Regały półkowe Hi280 jest świetnym wyborem dla małych i średnich firm dystrybucyjnych do przechowywania małych i średnich części zamówienia. Jego elastyczność, konstrukcja oznacza małe, wydajne przechowywanie, łatwą dostępność do ładunków i najkrótsze możliwe trasy kompletacji. Oznacza to elastyczność Hi280 dla produktywności jako klucz do rentowności dystrybucji.

Te same cechy sprawiają, że Hi280 jest też idealnym wyborem do zastosowań magazynów produkcyjnych. Instalację można łatwo zaprojektować do każdego rodzaju wymagań magazynów i produkcyjnych.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć film o regałach półkowych Hi280 Dexion.