ROZWIĄZANIA DO SKŁADOWANIA OPON GRUPY CONSTRUCTOR

  • ROZWIĄZANIA DO SKŁADOWANIA OPON GRUPY CONSTRUCTOR

ROZWIĄZANIA DO SKŁADOWANIA OPON GRUPY CONSTRUCTOR

ROZWIĄZANIA DO SKŁADOWANIA OPON GRUPY CONSTRUCTOR ZAPEWNIAJĄ  EKONOMICZNĄ ELASTYCZNOŚĆ NIEZBĘDNĄ W OKRESIE OŻYWIENIA GOSPODARCZEGO.

 

Jesień 2013 zapowiada początek długo oczekiwanego wzrostu gospodarczego w Europie. Branża motoryzacyjna, a w szczególności  dostawcy  opon szukają sposobów na rozwój, przy jednoczesnym utrzymaniu wydatków pod ścisłą kontrolą.

Żadna firma z łańcucha dostaw opon nie chce przegapić możliwości wzrostu sprzedaży w okresie spodziewanej poprawy koniunktury gospodarczej. Jednak zwiększenie stanów magazynowych pod względem ilości jak i zakresu asortymentu może być kosztowne. Przy dużej ilości pozycji asortymentowych i stosunkowo niskiej ich wartości jednostkowej, składowanie i pobieranie opon może pochłonąć znaczną część zysków. Z drugiej strony, brak odpowiednich stanów magazynowych może doprowadzić do znaczącego zmniejszenia przychodów i udziału w rynku.  

Naszym kluczem do sukcesu w tej branży jest ścisła współpraca Dexion ze swoimi klientami w celu zrozumienia i poznania ich potrzeb. Zanim cokolwiek zaproponujemy, zawsze wnikliwie analizujemy obecną sytuację. Często okazuje się, że bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wykorzystanie istniejącej przestrzeni, niż rozbudowa czy przeniesienie magazynu do większego budynku.

Kompaktowe rozwiązania składowania firmy Dexion, takie jak np. regały przesuwne, maksymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń, jednocześnie zapewniając możliwość szybkiego i bezpiecznego wyszukiwania i pobierania towarów. Stosując takie rozwiązania, możemy nie tylko uzyskać wymaganą pojemność magazynową, ale również zaoszczędzić dodatkową powierzchnię, którą można wykorzystać na inną działalność, przynoszącą dodatkowe korzyści.

W niepewnych czasach, elastyczność jest niezbędna. Dexion posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu systemów do przechowywania, które mogą być łatwo modyfikowane zarówno w zakresie ich wymiarów jak i ustawienia. To czyni je idealnym rozwiązaniem dla firm, które planują rozbudowę zarówno w nowym czy istniejącym budynku, a także dla tych którzy po prostu chcą szybko i efektywnie reagować na niespodziewane zmiany na rynku. Pełen zakres akcesoriów rozszerza możliwości składowania i zapewnia bezpieczną obsługę. Dexion oferuje regularne przeglądy i serwis, aby zapewnić, że instalacja będzie bezpieczna i sprawna technicznie przez długie lata.  

 

 „Przechowywanie opon jest podobne do przechowywania wina. Jeśli przechowujesz je w miejscu chłodnym, suchym i pozbawionym światła słonecznego, to zachowają swoją jakość na dużo dłużej” – śmieje się Harald Guldahl, Prezydent Grupy Constructor - „Nasze efektywne i trwałe systemy, oferują firmom możliwość  uzyskania realnych oszczędności oraz zapewniają ich klientom najwyższy poziom obsługi.”

 

Więcej informacji znajdziesz na  www.dexionpolska.pl  w zakładce Rozwiązania Specjalne