• Systemy regałów magazynowych

Systemy regałów magazynowych dla branży motoryzacyjnej, które sprostają jej codziennym wyzwaniom

Systemy regałów magazynowych dla branży motoryzacyjnej, które sprostają jej codziennym wyzwaniom

Duże, średnie i małe firmy motoryzacyjne mają wspólne wyzwanie: Jak można przechować dużą liczbę nieforemnych lub małych elementów?

Bez względu na Twoje wymagania dotyczące przechowywania, Dexion prawdopodobnie już znalazł odpowiedź. Wieloletnia, bliska współpraca z sektorem motoryzacyjnym pomogła nam opracować wiele rozwiązań, które sprostają tym niezwykłym wyzwaniom!

Inne potrzeby będą mieli producenci i dealerzy samochodowi, a inne sprzedawcy części zamiennych i warsztaty samochodowe. Nasze systemy regałowe dla branży motoryzacyjnej stawią czoła każdemu wyzwaniu, dzięki specjalnym akcesoriom, które rozwiążą problem składowania rur wydechowych, silników, przednich szyb czy drobnych elementów. Wiemy, że każde rozwiązanie musi sprostać wyzwaniom logistycznym i, że swobodny dostęp do wszystkich elementów jest kluczowy. Należy również optymalnie wykorzystać każdy metr kwadratowy dostępnej powierzchni.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc w rozwiązaniu Twoich problemów z przechowywaniem, bez względu na to, jakie one są.