DEXION POLSKA NA TARGACH ITM POLSKA 2015

  • DEXION POLSKA NA TARGACH ITM POLSKA 2015

DEXION POLSKA NA TARGACH ITM POLSKA 2015

W dniach 9-12 czerwca 2015r. odbyły się w Poznaniu międzynarodowe targi Metalforum ITM Polska (Innowacje, Technologie, Maszyny).

Celem targów ITM Polska (9-12 czerwca 2015) jest prezentacja i promocja dokonań przemysłowych na światową skalę. W targach wzięło udział blisko 1000 wystawców, niemal połowa z nich to firmy zagraniczne, między innymi z takich krajów jak: Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia,  Indie, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania czy Włochy. Nie dziwi więc fakt, że te największe targi przemysłowe w naszym kraju coraz częściej wymieniane są w gronie najważniejszych imprez branżowych w Europie. Na powierzchni 9 pawilonów prezentowane były rynkowe nowości i innowacyjne produkty dla takich gałęzi przemysłu jak  transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, lakiernictwo czy bezpieczeństwo i higiena pracy. 

W tegorocznych targach swoje wyroby zaprezentowała również firma Dexion Polska. Gościom i wystawcom targowym zaprezentowaliśmy nasze rozwiązania dla optymalizacji procesów produkcyjnych, dedykowane dla branży przemysłowej. Największym zainteresowaniem cieszyły się regały wysięgnikowe, przeznaczone dla składowania dłużyc i towarów wielkogabarytowych oraz regały typu Rollrack, przeznaczone do zwartego składowania i kompletacji lżejszych ale długich elementów. Tradycyjnie, zainteresowanie wzbudzały również regały do składowania towarów na paletach, takie jak regały rzędowe P90, regały przesuwne MOVO czy półautomatyczne regały satelitarne typu Shuttle. Wszystkie one doskonale nadają się do składów komponentów do produkcji jak i dla magazynów wyrobów gotowych. Regały półkowe HI280, dzięki swoim doskonałym możliwościom aranżacyjnym i bogatemu zestawowi akcesoriów, doskonale spełniają swoją rolę w magazynach części zamiennych działów utrzymania ruchu.

Uczestnictwo w targach zaowocowało wieloma ciekawymi kontaktami biznesowymi i zapewne nie będzie to nasz ostatni udział w tego typu imprezach.