Dexion wprowadza nową, udoskonaloną wersję regałów wspornikowych

  • Dexion wprowadza nową, udoskonaloną wersję regałów wspornikowych

Dexion wprowadza nową, udoskonaloną wersję regałów wspornikowych

Dexion wprowadza nową, udoskonaloną wersję regałów wspornikowych

Firma Dexion wprowadziła na rynek nowe, lekkie regały wspornikowe, dzięki którym można w sposób łatwy i bezpieczny przechowywać długie profile drewniane, rury, kształtki i inne długie, lekkie towary, które są przeznaczone do obsługi ręcznej.

Ten nowy produkt, niedawno wprowadzony do standardowej oferty DEXION, wprowadza szereg udoskonaleń w porównaniu do poprzedniej wersji. Do najważniejszych zmian należą uatrakcyjnienie wyglądu regału i poprawienie jego odporności antykorozyjnej poprzez zastosowanie profili z blachy ocynkowanej oraz zmodyfikowanie układu stężeń, znacznie poprawiających parametry techniczne.

Nowe lekkie regały wspornikowe mogą być wyposażone w różnego rodzaje separatory i inne akcesoria magazynowe znacznie ułatwiające ich obsługę i poprawiające komfort użytkowania. Dodatkowo, dzięki zmianom technologicznym, są dostępne w atrakcyjniejszej cenie i z szybszymi terminami dostaw.

Lekkie regały wspornikowe DEXION są przeznaczone do przechowywania i zapewnienia łatwego dostępu do długich i lekkich towarów obsługiwanych ręcznie. Posiadają szereg unikatowych zalet, które czynią je najlepszym wyborem do składowania i ręcznej obsługi wszelkiego rodzaju dłużyc. Najważniejsze z nich to:

• Konstrukcja wykonana z wytrzymałej galwanizowanej stali

• Możliwość zastosowania wersji jednostronnej lub dwustronnej

• Komfortowa ręczna obsługa i składowanie dużych i lekkich towarów

• W pełni modułowa konstrukcja

• Zastosowanie ramion z regulacją położenia co 100 mm

• Możliwość zastosowania ograniczników na końcach ramion

Lekkie regały wspornikowe mogą być skonfigurowane w szerokiej gamie dostępnych wymiarów standardowych, w celu jak najlepszego dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta i dostępnej przestrzeni magazynowej.

Do składowania cięższych towarów, obsługiwanych w sposób mechaniczny, przeznaczone są Ciężkie Regały Wspornikowe.