Wizyta na wysokim szczeblu

  • Wizyta na wysokim szczeblu

Wizyta na wysokim szczeblu

W czerwcu 2015 roku naszą firmę odwiedził nowy Prezes Grupy Constructor, Pan Frank Pohl. Nowy CEO objął swoje stanowisko w maju br. i zarządza naszą grupą z biura w Niemczech. W ostatnich tygodniach Pan Pohl wizytował oddziały naszej firmy w różnych krajach.

Głównym celem wizyty w Polsce było zapoznanie się z rozwojem zapotrzebowania na produkty grupy Constructor w naszym kraju oraz mówienie sytuacji konkurencyjnej na lokalnym rynku. Nowy CEO kładzie główny nacisk na wspieranie tych produktów, które są sztandarowymi wyrobami naszej grupy, tj. regałów paletowych przesuwnych MOVO oraz regałów półkowych HI280. Bardzo ważną rolę w nowej strategii rozwoju koncernu, opracowanej pod kierunkiem nowego prezesa, będzie odgrywało zapewnienie najwyższej jakości usług naszym klientom na wszystkich etapach naszej współpracy, od etapu oferowania i konsultacji, poprzez dostawę i montaż do zapewnienia stałej opieki posprzedażowej. Już obecnie, usługi segmentu Aftersales, a zwłaszcza przeglądy, serwisy i dodatkowe akcesoria stanowią ważny element naszej oferty zarówno w Polsce jak i w innych krajach Europy.

Nowy Prezes kładzie również duży nacisk na bezpośrednie kontakty z klientami, żeby u samego źródła uzyskiwać informacje zarówno na temat mocnych jak i tych słabszych stron naszej oferty. W trakcie pierwszej wizyty w Polsce, odwiedziliśmy magazyny firmy EADS, należącej do Grupy Airbus. Firma zajmuje się serwisowaniem między innymi samolotów Casa służących w Polskiej Armii oraz produkcją rożnych podzespołów dla innych samolotów Airbus. Do magazynu w Warszawie dostarczyliśmy między innymi regały półkowe HI280, regały wysięgnikowe, regały półkowe w zabudowie wielopoziomowej oraz podesty wolnostojące. Cała instalacja powstała w ścisłej współpracy z pracownikami EADS, i to właśnie wiedza, bliska współpraca, otwarte podejście do problemów i pomysłów klienta oraz elastyczność na etapie negocjacji zostały wskazane naszemu CEO jako te czynniki, które zdecydowały o wyborze oferty Dexion.