Dexion Rozwiązania Składowania Dla Motoryzacji - Referencje

Dexion Referencje Rozwiązania Składowania Dla Motoryzacji

 • Toyota Centum Części, Belgia

  Toyota Centum Części, Belgia

  Ze względu na rozszerzenie działalności magazynu, Klient zapytał o możliwość rozbudowy regałów do przechowywania małych części i akcesoriów.

 • AD, Polska

  AD, Polska

  Firma AD Polska jest częścią międzynarodowej grupy Autodistribution International, która tworzy na terenie Polski sieci hurtowni motoryzacyjnych. W ten sposób firma tworzy siatkę lokalnych filii sprzedaży tworząc strategiczny system logistyczny, który umożliwia szybsze dotarci...

 • Auto Dijksman, Holandia

  Auto Dijksman, Holandia

  Wraz z Auto Dijksman opracowaliśmy rozwiązanie antresolowe, w wyniku którego zainstalowano regały na opony HI280 na górze oraz uzyskano wolną przestrzeń magazynową na dole. Dzięki temu rozwiązaniu, w dotychczasowym budynku nie odnotowano utraty powierzchni.

 • Auto Stach, Polska

  Auto Stach, Polska

  Dla firmy Auto Stach Dexion zaprojektował specjalne rozwiązanie do składowania akcesoriów samochodowych w oparciu o regały paletowe Speedlock P90 oraz półkowe Hi280 w zabudowie dwupoziomowej z podłogą z kratownicy.

 • BEKO Bil, Szwecja

  BEKO Bil, Szwecja

  Obowiązujące w wielu krajach przepisy, wymagają aby każdy samochód posiadał dwa zestawy opon, na lato i na zimę.

 • Rexel, Niemcy

  Rexel, Niemcy

  Dla nowego regionalnego magazynu centralnego, Dexion stworzył dodatkową przestrzeń do przechowywania i zwiększył kompletacje z 6.000 do 12.000.