Agrimarket, Hyvinkää, Finlandia

  • agrimarket_1
  • agrimarket_2
  • agrimarket_3
  • agrimarket_5
  • agrimarket_6
  • agrimarket_7

Agrimarket, Hyvinkää, Finlandia

Agrimarket jest dostawcą dla działalności rolniczej i centrów ogrodniczych oraz sprzętu do sklepów mechanicznych. Była potrzeba dostarczenia wielu rozwiązań do składowania, aby zagospodarować przestrzeń magazynów i miejsc na zewnątrz. Należą do nich wyposażenie sklepu, regały paletowe i regały wspornikowe.

Oferta produktowa i wielkość produktów różni się znacznie od małych przedmiotów do dużych maszyn. Meble sklepowe muszą być elastyczne, aby sprostać ciągle zmieniającym się sezonowym wymaganiom sklepów z narzędziami. Regały w magazynach także musza mieć mozliwość dostosowania do różnych łdunków.

Rozwiązanie:

Rozwiązania do składowania zostały wybrane i zaprojektowane tak aby jak najlepiej usprawnić prace całego przepływy i magazynowania produktów. Na wolnym powietrzu specjalne ocynkowane wyposażenie było produkowane w celu zwiększenia odporności na zmienne warunki wilgotności. Na zewnątrz wprowadzono rozwiązania wykorzystujące regały paletowe P90, regały wysiegnikowe

Agrimarket został wyposażony w różnorodne rozwiązania do składowania pozwalające na przejrzysta prezentację i sprzedaż swoich produktów w estetyczny sposób, jednocześnie dając możliwość, aby zmaksymalizować możliwości przechowywania.

Możliwości:

Regały Półkowe Metalowe:

Wysokość 3000 mm, głębokość ok. 600 mm. 160 szt. sekcji 1290 mm

Regały Paletowe P90:

Wysokość 4000 mm ok.. 1500 miejsc paletowych

Regały Piętrowe:

Wysokość 4500 mm ok.. 820 mb

Regały Wspornikowe:

Wysokość 4000 mm i 1200 mm ramiona

Regały Półkowe Jezdne:

Wysokość ok. 2020 mm. 137 metrów bieżących