K-rauta, Finlandia - Dexion Składowanie Dłużyc Referencje

  • k_rauta_1
  • k_rauta_2
  • k_rauta_3
  • k_rauta_4

K-rauta, Finlandia - Dexion Składowanie Dłużyc Referencje

K-rauta to krajowa sieć sklepów przemysłowych. Jeden ze sklepów został powiększony i odnowiony kilka razy. Ostatni remont miał miejsce w 2007 roku i Construktor dostarczyłł regały paletowe i regały wspornikowe. Regały sklepowe i systemy składowania muszą spełniać ich wymagania przechowywania w sklepie, przechowywania i innych produktów na świeżym powietrzu.

Prawie 30.000 przedmiotów jest w asortymencie, jednak tylko przykłady produktów są eksponowane, pełne stany przechowywane są w magazynie. Najczęściej sprzedawane przedmioty obejmują drewno do sauny, farby, materiały podłogowe, tynki, i płyty gipsowo-kartonowe oraz wiele innych.

Rozwiązanie:

Ciężkie ładunki wymagają ciężkich regałów. Sklep jest wyposażony głównie w regały paletowe P90, który znajdują się w sklepie, magazynie i miejscu wydań. Najważniejsze akcesoria używane w regałach paletowych to osłony tunelu, podpory, osłony ramy i siatki boczne.

W celu skutecznej ekspozycji dużych przedmiotów obszar sklepu został wyposażony w regały paletowe. Jednocześnie wysokość budynku została wykorzystana bardziej efektywnie, dodatkowo elementy przechowywane wysoko w regałach paletowych również zostaną zauważone.
Niektóre regały paletowe mają półki siatkowe i kosze. Dzięki półkom z siatki zapobiega się wypadnięciu produktów i zwiększa przejrzystość.

Regały wspornikowe i regały na artykuły z drewna znajdują się głównie na zewnętrz budynku.

Parametry:

P90 regały paletowe:

- Wysokość 4500 - 5500 mm
- Miejsca paletow 1900 szt.

Regały wspornikowe (ciężkie), ocynkowane ogniowo:

- Wysokość 5000 mm
- Długość ramienia 1200 mm
- ładowność 1200 kg/ ramię