Dexion Regały Paletowe Jezdne MOVO - Referencje

 • Agromax, Polska

  Agromax, Polska

  Agromaks to firma nowoczesna i elastyczna, skupiająca się na: produkcji i handlu płodami rolnymi; usługach składowania towarów; produkcji i handlu produktami pochodzenia zwierzęcego.

 • Archyvu Sistemos

  Archyvu Sistemos

  Firma Archyvu Sistemos specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze obiegu i archiwizacji dokumentów dla różnych firm i instytucji publicznych Litwy i innych krajów.

 • Brødrene Sperre, Norwegia

  Brodrene Sperre, Norwegia

  Spółka Brødrene Sperre niedawno dokonała centralizacji swoich chłodni w jeden magazyn centralny w Ålesund.

 • Chłodnia Składowa Stanisław BIK, Polska

  Chłodnia Składowa Stanisław BIK, Polska

  Firma Dexion nie uczestniczyła w opracowaniu koncepcji logistycznej magazynu jednak to właśnie nam powierzona została dostawa wyposażenia do 4 komór chłodniczych.

 • Danex, Polska

  Danex, Polska

  DANEX istnieje od 1990 roku. Specjalnością są mrożone owoce leśne i uprawne grzyby oraz owoce jagodowe. Firma jest również cenionym eksporterem świeżych grzybów leśnych na rynki całej Europy oraz jest zaliczana do grona największych i najlepszych przedsiębiorstw w swojej branży.

 • Regały Paletowe, Regały półkowe pietrowe, Regały Wysiegnikowe - EnergiMidt, Dania - Dexion

  EnergiMidt, Dania

  EnergiMidt jest nowoczesnym dostawcą energii i spółką łączy szerokopasmowych, a nowy magazyn o powierzchni 2000 m² wymaga optymalizacji w każdym aspekcie.

 • Frigo Logistics, Polska

  Frigo Logistics, Polska

  Kiedy Firma Frigo Logistics zdecydowała się na rozszerzenie swojej działalności w Polsce i inwestycję w nowy magazyn w Żninie, na północy Polski, zwróciła się do Firmy Dexion o opracowanie koncepcji wyposażenia regałowego.

 • Hottlet Frozen Food, Belgia

  Hottlet Frozen Food, Belgia

  Hottlet importuje mrożone owoce morza z całego świata do swoich magazynów niedaleko portu w Antwerpii. Magazyny te zostały zmodernizowane dzięki naszym regałom przesuwnym MOVO.

 • Maków, Polska

  Maków, Polska

  Zakład Przetwórstwa Spożywczego „Maków” Sp. z o. o. jest producentem i eksporterem mrożonek owocowych i warzywnych. W produkcji i sprzedaży mrożonek firma posiada już ponad 40-letnie doświadczenie, które gwarantuje najwyższą klasę oferowanych wyrobów.

 • Octapharma, Szwecja

  Octapharma, Szwecja

  Firma Octapharma jest jednym najważniejszych graczy na światowym rynku leków białkowych. Firma została założone w roku 1983, a obecnie zatrudnia około 5500 pracowników w 45 krajach.