EnergiMidt A/S, Dania

  • Constructor-Denmark_Energimidt_4
  • Constructor-Denmark_Energimidt_1
  • Constructor-Denmark_Energimidt_5
  • Constructor-Denmark_EnergiMidt_2
  • Constructor-Denmark_Energimidt_3

EnergiMidt A/S, Dania

EnergiMidt jest nowoczesnym dostawcą energii i spółką łączy szerokopasmowych, powstała w wyniku połączenia trzech firm energii elektrycznej w 2002 roku. Nowy magazyn w EnergiMidt był przeznaczony na oświetlenie drogowe i uliczne, posiadał 2000 metrów kwadratowych. Budynek został zoptymalizowany do przechowywania pod wzgledem wysokości, szerokości i długości.

 

Dzięki kombinacji regałów paletowych, wysięgnikowych i półkowych pietrowych  magazyn ma teraz wystarczającą pojemność do kompletowania, na bufor i dla magazynu zdalnego. Przyjazna organizacja fizyczna wszystkich artykułów, i elektroniczny system lokalizacji, które były instalowane, również zmniejszyły czas wyszukiwania i obsługi artykułów.

Rozwiązanie:

Stacjonarne regały paletowe zawierają 550 miejsc paletowych i są szybko i łatwo dostępne. Jezdne regały paletowe zawierają prawie 1000 miejsc paletowych i są używane do przechowywania artykułów rzadziej używanych. Na poziomie podłogi zainstalowano kilka zawieszeń palety dzięki temu sa łatwo dostępne i umożliwiają wybieranie z palety bez ryzyka urazów kręgosłupa. Został zainstalowany podnośnik pneumatyczny i jest używany do ładunków ponad 20 kg.

Na drugim końcu magazynu znajduje się instalacja regałów półkowych pietrowych Hi280 o pojemności 3.300 metrów. Na zewnątrz umieszczono ocynkowane regały wspornikowe i regały na bębny kablowe które, są wykorzystywane do przechowywania słupów lamp i zwojów przewodów.

 

Możliwości:

Ilość miejsc paletowych: 1550
Liczba metrów regałów: 3300