Regały do Garażu i Warsztatu

Opis

Regały do Garażu i Warsztatu

W grupie regałów magazynowych do przechowywania w warsztatach i garażach znajdują się rozwiązania do przechowywania zarówno drobnych przedmiotów jak również gabarytowych. Od specjalnego przechowywania opon do maszyn do składowania części zamiennych lub komponentów, które wymagają bezpiecznego przechowywania bez kurzu.

Ten zakres produktów obejmuje standardowe regały magazynowe, do przechowywania narzędzi, jak również elementy i wyposażenie mogące znaleźć zastosowanie w różnych garażach i warsztach. Oznacza to, że nawet w małym warsztacie znajdą się zarówno regały paletowe jak i regały półkowe lub regały wspornikowe na dłużyce. Np. cenne narzędzia i instrumenty lub małe części można składować w plastikowych pojemnikach na regałach.

  • Regały paletowe to podstawowy produkt dla nieporęcznych materiałów lub towarów w dużych kartonach.
  • Regały półkowe Hi280 system regałowy wielofunkcyjny do skłądowania mniejszych części lub w plastikowych pojemnikach.
  • Regały wspornikowe na dłużyce
  • Regały Automatyczne Paternoster i Tornado sprawdzają się przy różnorodnym i/lub cennym asortymencie w większych warsztatach.


Czynnikiem decydującym jest zawsze to aby znaleźć najlepszy sposób składowania i obsługi, aby uzyskać optymalne rozwiązanie z ekonomicznego oraz ergonomicznie punktu widzenia obsługujących pracowników, jak również wykonywanych operacji magazynowych.

Specyfikacja

Regały do Garażu i Warsztatu

Podstawą Koncepcji regałów do garażu czy warsztatu jest nasz znany system regałów półkowych Hi280, oraz regałów paletowych P90 w jednej lub wielu kondygnacjach. Długie towary wykorzystują regały wspornikowe do dużych obciążeń, ocynkowane lub lakierowane.

  • Regały paletowe P90 Silverline standardowej wysokości do 12 m bez łączeń i dobrane do potrzeb obciążeniowych i wymiarowych.
  • Regały półkowe Hi280 dostępne w konstrukcji stacjonarnej i mobilnej, dostosowane do wymaganej nośności 100-400 kg / półkę, wysokość i szerokość.
  • Regały wspornikowe zgodnie z wymaganiami wymiarów i ładowności.
  • Regały Automatyczne Paternoster i Tornado. Dostosowane do wymagań klienta co do ładowności i wymiarów.