Pionowe Składowanie Opon

Opis

Pionowe Składowanie Opon

Regały półkowe Hi280

Regały półkowe Hi280 są idealnym rozwiązaniem dla małych składów obsługiwanych ręcznie.

Podstawą tych systemów są słupki i półki lub belki wykonane z wysokiej jakości stali. W przypadku regałów HI280 elementy te są wykonane ze stali ocynkowanej. Oba systemy mogą być konfigurowane na wiele sposobów, tak aby jak najlepiej wykorzystać dostępną dla składowania opon powierzchnię.

  • Łatwa obsługa ręczna
  • Wszechstronność
  • Efektywne dla małych instalacji

Pionowe składowanie opon zapewnia największą gęstość składowania i minimalizuje wykorzystanie dostępnej powierzchni. Regały na opony – z belkami o długości do 2 m – mogą być bardzo efektywne na małej powierzchni.

Regały Longspan – dla jeszcze większej gęstości składowania


Dzięki zastosowaniu dłuższych belek, mniejszej ilości ram i możliwości składowania w dwóch rzędach na głębokości, w systemie Longspan możemy składować większą ilość opon na tej samej powierzchni i tym samym znacząco zwiększyć pojemność składowania.

Dzięki wytrzymałej i stabilnej konstrukcji regału, umożliwia on składowanie zarówno samych opon jak i opon z felgami. Jeżeli jest dostępna wystarczająca wysokość magazynu, regały longspan mogą być zabudowane w jedno lub wielopiętrowej konfiguracji, co zwielokrotnia pojemność składowania na tej samej powierzchni. System Longspan jest łatwy w montażu, adaptacji i rozbudowie w przypadku zmieniających się wymagań.

  • Zwiększona gęstość składowania
  • Większa nośność
  • Możliwość instalacji wielopoziomowych z podłogą

Dzięki dużej ilości dostępnych typów i rozmiarów belek, możemy zaproponować Ci rozwiązanie, które pozwoli na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni magazynowej.


Szybka wycena regałów do składowania opon