Serwis i Kontrakty Serwisowe

  • service-contracts1
  • ServicesContracts
  • service-contracts3

Serwis i Kontrakty Serwisowe

Automatyczne urządzenia magazynowe

Chcemy, aby nasza oferta przesuwnych regałów magazynowych umożliwiła Państwu optymalne magazynowanie towarów w ciągu całego okresu ich eksploatacji. Krytyczne znaczenie ma również regularna konserwacja tych Maszyn, która pomoże wydłużyć ich żywotność i ograniczyć przestoje spowodowane niedostrzeżonymi w porę uszkodzeniami. W ramach planowej konserwacji Maszyn przeprowadzanej przez nasz akredytowany i wykwalifikowany zespół serwisowy zapewnimy Państwu niezbędne wsparcie i pomoc.

Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia ciągłej sprawności Państwa Maszyn, dlatego w razie ich awarii potrzebować będziecie Państwo gwarancji jak najszybszego przywrócenia ich pełnej sprawności. Nasze zdalne centrum serwisowe jest gotowe do natychmiastowej reakcji i może od razu podjąć próbę rozwiązania Państwa problemów. Przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu oferujemy Państwu usługi naszego zespołu wykwalifikowanych inżynierów, którzy pomogą w ograniczaniu do minimum ewentualnych przestojów. 95% problemów można rozwiązać zdalnie, a w przypadku pozostałych 5% problemów wyślemy do Państwa w możliwie najkrótszym terminie naszego specjalistę.

Aby dowiedzieć się więcej na temat poziomu obsługi serwisowej, jaki możemy Państwu zaoferować, prosimy o kontakt z nami. Prosimy o kontakt telefoniczny, na numer 22 295 08 00 lub e-mailowy, na adres serwis@dexionpolska.pl 

Regały jezdne

Jezdne Systemy Regałów Paletowych MOVO mają bardzo wiele zalet, a firmy inwestujące w to rozwiązanie rozumieją oferowane przez to rozwiązanie korzyści. Naszym celem jest pomóc Państwu w zabezpieczeniu inwestycji i w utrzymywaniu urządzeń w optymalnym stanie i sprawności oraz jak najwyższego poziomu ich bezpieczeństwa.

Specjaliści firmy Dexion posiadają bogate doświadczenia i wysokie kwalifikacje w zakresie serwisu i kontroli Regałów Jezdnych MOVO.

Przesuwne systemy regałowe wymagają regularnego serwisowania urządzeń elektrycznych oraz corocznych kontroli konstrukcji regałów paletowych. Dzięki ścisłej współpracy z Państwem możemy zaoferować Państwu wsparcie w ciągu całego cyklu użytkowania regałów.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zalet usług serwisowych Dexion, prosimy o kontakt z nami. Prosimy o kontakt z nami na numer telefonu 22 295 08 00 lub przez e-mail, na adres serwis@dexionpolska.pl