ABB Benelux, Holandia

  • ABB

ABB Benelux, Holandia - Dexion Studium Przypadków

ABB Benelux, Holandia

ABB Benelux jest lokalnym przedstawicielstwem międzynarodowej grupy ABB. ABB Ede pomaga w podnoszeniu sprawności działania spółek użyteczności publicznej, klientów przemysłowych i ich użytkowników końcowych, w podejmowanych przez nich działaniach zmierzających do ograniczenia stopnia ich oddziaływania na środowisko.

Wywiad z p. Accouna z ABB

Dlaczego przeprowadzacie kontrole regałów/magazynów?
Aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników i zapobiec szkodom.

Dlaczego zdecydowaliście się Państwo na usługi firmy Dexion/Constructor?
Przedstawiciel firmy Dexion skontaktował się z nami wiele lat temu. Spodobała się nam oferta firmy dotycząca wyposażenia naszego nowego magazynu. Po zakończeniu instalacji wyposażenia byliśmy zadowoleni ze sposobu, w jaki firma Dexion poradziła sobie z tym zadaniem. Komunikacja z jej pracownikami układała się bardzo dobrze.  Dlatego też postanowiliśmy zwrócić się do firmy Dexion również o przeprowadzenie kontroli naszego magazynu.

Czy jesteście Państwo zadowoleni?
Tak. Jesteśmy z wyprzedzeniem informowani o planowanym terminie kontroli. Dzięki temu możemy poinformować pracowników o planowanej wizycie kontrolerów oraz przygotować dla nich wózek widłowy, który pozwoli im przeprowadzenie kontroli na wyższych poziomach magazynu.

Co sądzicie Państwo o całym procesie naprawczym (zgłoszenie/oferta/naprawa)?
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu, w jaki jest to realizowane. Ważne jest, aby sama naprawa rozpoczęła się możliwie najszybciej po przekazaniu przez nas zlecenia. Uważam, że gdy dochodzi do uszkodzenia naszego wyposażenia, muszę zadbać o jego jak najszybszą naprawę, aby zapewnić bezpieczeństwo mojemu zespołowi.

Co sądzi Pan o sposobie przeprowadzania napraw?
Jestem bardzo zadowolony, ponieważ otrzymuję wcześniejszą informację o tym, kiedy naprawa zostanie zrealizowana. Tak samo, najczęściej prace wykonują te same osoby. Znają one już trochę naszą firmę i są oni również znani pracownikom ABB.

Komentarz
Jestem bardzo zadowolony z kontroli przeprowadzanych przez Dexion.