Jabil Circuit, Polska

  • Jabil1
  • Jabil2

Jabil Circuit, Polska - Dexion Studium Przypadków

Firma Dexion Polska Sp. z o.o. jest wysoce profesjonalnym i rzetelnym dostawcą wyposażenia magazynowego.  Nasza firma współpracuje z Dexion Polska od lat.

Dexion Polska wyposażyła nasz magazyn w regały magazynowe stacjonarne, półkowe oraz przepływowe. Na przestrzeni ostatnich kilku lat systematycznie doposażało go, w kolejne niezbędne do zmiany profilu działalności akcesoria.

Duże doświadczenie wykwalifikowanych pracowników firmy, gwarantuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji. Każdorazowo proponowane rozwiązania magazynowe optymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń naszego magazynu, co zwiększyło jego efektywność. Zamówienia zawsze były dostarczane i montowane terminowo i sprawnie, zgodnie z założeniami technicznymi oraz należyta starannością. Na podstawie wieloletniej współpracy z firmą Dexion Polska możemy stwierdzić, także wszelkie usługi dokonywane po dostawie regałów takie jak przeglądy, wymiana uszkodzonych elementów czy zmiany konfiguracji regałów wykonywane przez Dexion Polska są wykonywane sprawinie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Dexion Polska sp. z o. o. i niewątpliwie możemy ją polecić, jako niezawodnego i solidnego dostawcę wyposażenia magazynowego.