Skip to main content

Precyzyjnie zaprojektowane dla spełnienia Twoich wszystkich specjalnych wymagań

Rozwiązania Magazynowe

Niezależnie od tego, w jakiej Państwo działają branży, Dexion jest w stanie zaoferować wszelkiego rodzaju rozwiązania. 

Pomożemy zapewnić jak najbardziej efektywną pracę, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności w dostosowaniu się do zmian na rynku.

A jeżeli wymagają Państwo dodatkowej pomocy lub chcą przeprowadzić bardziej szczegółowy przegląd posiadanego magazynu lub składu, Dexion może zapewnić wykonanie niezbędnych analiz, przeanalizować wnioski i zapewnić bieżące wsparcie we wprowadzaniu zmian.

Oferujemy naszą wiedzę, wytyczne oraz pomoc praktyczną wszystkim firmom niezależnie od profilu ich działalności; od branży motoryzacyjnej, poprzez składy opon, wszelkiego rodzaju warsztaty, przemysł spożywczy, chłodnie, składy produktów budowlanych czy szeroko rozumiany handel internetowy.

Rolnictwo pionowe

W Gonvarri Material Handling nie jesteśmy rolnikami, ale jesteśmy ekspertami w projektowaniu, inżynierii i produkcji rozwiązań magazynowych, które optymalizują wykorzystanie dostępnej przestrzeni – to idealny partner dla przedsiębiorstw zajmujących się rolnictwem pionowym.

Dowiedz się więcej
Drobne części

Jeżeli prowadzą Państwo skład drobnych części lub punkt kompletacji, nasze produkty przeznaczone do składowania i kompletacji drobnych części zapewnią Państwu bardzo dobrą wydajność i bezpieczeństwo po niskich kosztach.

Dowiedz się więcej
Produkty chłodzone i mrożone

Jeżeli chcą Państwo zmniejszyć powierzchnię składowania produktów chłodzonych i mrożonych, ale nie wiedzą, jak utrzymać właściwą temperaturę w sposób efektywny energetycznie, zapraszamy do prezentacji.

Dowiedz się więcej
Dłużyce

Czy szukają Państwo bezpiecznego i dobrze zorganizowanego rozwiązania na przechowywanie towarów długich i ciężkich? Nasz system regałów wspornikowych świetnie spełnia takie właśnie potrzeby.

Dowiedz się więcej
Przedmioty ciężkie

Szukają Państwo bezpiecznego systemu składowania przedmiotów długich i ciężkich, jak na przykład pręty stalowe, rury, przewody, meble czy drewno? Nasze rozwiązania pozwalają na optymalne wykorzystanie powierzchni przy niskim koszcie.

Dowiedz się więcej
Składowanie opon

Efektywne składowanie opon pozwoli Państwu w sposób optymalny wykorzystać powierzchnię magazynową bez wpływu na jakość opon. Znajdą tutaj Państwo indywidualnie dopasowane rozwiązania o wybranej wysokości, głębokości i szerokości.

Dowiedz się więcej
Składowanie wielopoziomowe

Instalacja półkowa wielopoziomowa stanowi idealne rozwiązanie dla dużych magazynów części zamiennych, w których składuje się wiele różnych artykułów o niskiej rotacji.

Dowiedz się więcej
Urządzenia półautomatyczne

Czy zastanawiają się Państwo nad automatyzacją swojego magazynu? Związane jest to z dużymi nakładami inwestycyjnymi. Dla niektórych firm pełna automatyzacja okaże się bardzo korzystna. Inne szybko stwierdzą, że to rozwiązanie nie jest dla nich. Możemy Państwu pomóc w dokonaniu właściwego wyboru.

Dowiedz się więcej
Regały do stref sejsmicznych

Regały paletowe zainstalowane w rejonach zagrożonych aktywnością sejsmiczną muszą być zaprojektowane, technicznie przystosowane i wykonane odpowiednio do przeciwdziałania siłom sejsmicznym.

Dowiedz się więcej