Skip to main content

Precyzyjnie zaprojektowane dla spełnienia Twoich wszystkich specjalnych wymagań

Rozwiązania Magazynowe

Niezależnie od tego, w jakiej Państwo działają branży, Dexion jest w stanie zaoferować wszelkiego rodzaju rozwiązania. 

Pomożemy zapewnić jak najbardziej efektywną pracę, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności w dostosowaniu się do zmian na rynku.

A jeżeli wymagają Państwo dodatkowej pomocy lub chcą przeprowadzić bardziej szczegółowy przegląd posiadanego magazynu lub składu, Dexion może zapewnić wykonanie niezbędnych analiz, przeanalizować wnioski i zapewnić bieżące wsparcie we wprowadzaniu zmian.

Oferujemy naszą wiedzę, wytyczne oraz pomoc praktyczną wszystkim firmom niezależnie od profilu ich działalności; od branży motoryzacyjnej, poprzez składy opon, wszelkiego rodzaju warsztaty, przemysł spożywczy, chłodnie, składy produktów budowlanych czy szeroko rozumiany handel internetowy.

Drobne części

Jeżeli prowadzą Państwo skład drobnych części lub punkt kompletacji, nasze produkty przeznaczone do składowania i kompletacji drobnych części zapewnią Państwu bardzo dobrą wydajność i bezpieczeństwo po niskich kosztach.

Dowiedz się więcej
Produkty chłodzone i mrożone

Jeżeli chcą Państwo zmniejszyć powierzchnię składowania produktów chłodzonych i mrożonych, ale nie wiedzą, jak utrzymać właściwą temperaturę w sposób efektywny energetycznie, zapraszamy do prezentacji.

Dowiedz się więcej
Dłużyce

Czy szukają Państwo bezpiecznego i dobrze zorganizowanego rozwiązania na przechowywanie towarów długich i ciężkich? Nasz system regałów wspornikowych świetnie spełnia takie właśnie potrzeby.

Dowiedz się więcej
Przedmioty ciężkie

Szukają Państwo bezpiecznego systemu składowania przedmiotów długich i ciężkich, jak na przykład pręty stalowe, rury, przewody, meble czy drewno? Nasze rozwiązania pozwalają na optymalne wykorzystanie powierzchni przy niskim koszcie.

Dowiedz się więcej
Składowanie opon

Efektywne składowanie opon pozwoli Państwu w sposób optymalny wykorzystać powierzchnię magazynową bez wpływu na jakość opon. Znajdą tutaj Państwo indywidualnie dopasowane rozwiązania o wybranej wysokości, głębokości i szerokości.

Dowiedz się więcej
Składowanie wielopoziomowe

Instalacja półkowa wielopoziomowa stanowi idealne rozwiązanie dla dużych magazynów części zamiennych, w których składuje się wiele różnych artykułów o niskiej rotacji.

Dowiedz się więcej
Urządzenia półautomatyczne

Czy zastanawiają się Państwo nad automatyzacją swojego magazynu? Związane jest to z dużymi nakładami inwestycyjnymi. Dla niektórych firm pełna automatyzacja okaże się bardzo korzystna. Inne szybko stwierdzą, że to rozwiązanie nie jest dla nich. Możemy Państwu pomóc w dokonaniu właściwego wyboru.

Dowiedz się więcej
Regały do stref sejsmicznych

Regały paletowe zainstalowane w rejonach zagrożonych aktywnością sejsmiczną muszą być zaprojektowane, technicznie przystosowane i wykonane odpowiednio do przeciwdziałania siłom sejsmicznym.

Dowiedz się więcej