Skip to main content

Ze względu na nasze doświadczenie, bogatą historię i globalną sieć możemy oferować specjalistyczne rozwiązania dla praktycznie wszystkich branż przemysłu.

Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej niestandardowym wymogom. Oferujemy zarówno produkty standardowe, jak i rozwiązania dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Dostarczamy rozwiązania praktycznie dla wszystkich branż przemysłu, od sektora motoryzacyjnego, lotniczego, poprzez przemysł spożywczy, aż po przemysł okrętowy i morski.

Ponadto, dzięki szerokiej gamie dostępnych akcesoriów i opcji, nasi klienci zawsze mogą zoptymalizować swoją działalność, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Pozwoli im to zachować przewagę nad konkurencją, zachowując przy tym zgodność z przepisami i najlepszą praktyką.

Firmy logistyczne (3PL)

Jeżeli prowadzą Państwo działalność typu 3PL, potrzebują państwo optymalnych rozwiązań magazynowych, które gwarantują szybkie, bezpieczne i elastyczne sposoby przechowywania produktów.

Dowiedz się więcej
Motoryzacja

Jeżeli prowadzą Państwo warsztat samochodowy, muszą Państwo przechowywać szeroką gamę części zapasowych, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo i efektywność oraz łatwy dostęp.

Dowiedz się więcej
Przemysł spożywczy

Czy działają Państwo w przemyśle spożywczym? Z pewnością są Państwo pod ciągłą presją zwiększenia dostępnej powierzchni. Możemy w tym pomóc.

Dowiedz się więcej
Optymalizacja produkcji

Praktycznie za wszystkimi kupowanymi przez nas produktami stoi proces produkcyjny. Pomagamy utrzymać płynność tego procesu klientom z wielu branż, takich jak przemysł farmaceutyczny, inżynieria procesowa, branża elektryczna, branża motoryzacyjna, przemysł tekstylny i spożywczy.

Dowiedz się więcej
Handel internetowy

Wszyscy handlowcy, niezależnie od tego czy prowadzą sklepy fizyczne czy internetowe, stają przed tymi samymi wyzwaniami. Potrzebują oni sprawdzonych metod sprzedażowych i magazynowych, spełniających oczekiwania i żądania klientów.

Dowiedz się więcej
Farmaceutyka

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z rozwojem, produkcją czy też dystrybucją i sprzedażą produktów farmaceutycznych, warunki, w których należy przechowywać te produkty, muszą być zgodne z bardzo rygorystycznymi zasadami bezpiecznego i prawidłowego składowania w Przemyśle Farmaceutycznym.

Dowiedz się więcej
Garaże i warsztaty

Głównym czynnikiem w wyborze właściwego rozwiązania magazynowego dla garaży i warsztatów jest zawsze efektywność kosztowa i ergonometria.

Dowiedz się więcej
Produkty budowlane

Jeżeli działają Państwo w branży materiałów budowlanych, nie są Państwu obce związane z tym wyzwania. Składowanie produktów o różnych wymiarach, często o dużej wadze przy jednoczesnym zapewnieniu ich odpowiedniej ekspozycji.

Dowiedz się więcej
Przemysł rybny

Wyzwania stojące przed przedsiębiorstwami z sektora rybnego powodują potrzebę rozwiązań składowania, które łatwo przystosować do potrzeb i które zapewniają szybki dostęp w szybkim procesie pracy.

Dowiedz się więcej
Przemysł odzieżowy

Proste i sprawne procedury związane z przyjmowaniem i realizacją zamówień, w połączeniu z dobrze działającym systemem logistycznym, mają kluczowe znaczenie dla każdego przedsiębiorstwa.

Dowiedz się więcej