Skip to main content

Konsultacje – Rozwiązania – Montaż - Przeglądy 

Obok wiodących na świecie rozwiązań do magazynowania, dostarczane są światowej klasy przeglądy regałów i doradztwo w zakresie prawidłowego montażu i bezpieczeństwa magazynów.

Uzupełnieniem naszego obszernego asortymentu dedykowanych dla klienta produktów do magazynowania jest kompleksowa oferta pakietu usług związanych z przeglądami i serwisami, wykonywanymi przez naszych certyfikowanych inspektorów.

Nasze usługi obejmują audyty magazynów pod względem bezpieczeństwa stosowanych regałów magazynowych i profesjonalne przeglądy tych regałów jak również doradztwo w zakresie bezpiecznej przebudowy istniejących rozwiązań magazynowych. Nie wspominając o kompleksowej – pod klucz – usłudze montażu wyposażenia regałowego.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz produkty z naszej bogatej oferty standardowej czy też potrzebujesz czegoś bardziej dostosowanego do indywidualnych potrzeb, zawsze otrzymasz kompleksową ofertę spełniającą Twoje wymagania. Wybierz usługę, której potrzebujesz z listy poniżej.  Jeżeli nie możesz znaleźć tego czego szukasz, skontaktuj się z naszym biurem dla uzyskania pomocy.

Usługi doradcze

Przy wyborze właściwego rozwiązania magazynowego zawsze lepiej skorzystać z pomocy specjalisty. Nasze doświadczone i wykwalifikowane zespoły sprzedażowe i projektowe udzielą Państwu cennych porad i wytycznych oraz zapewnią praktyczną pomoc.

Dowiedz się więcej
Przeglądy regałów

Dexion oferuje regały o najwyższej jakości, które służą klientom przez wiele lat. Niestety, regały mogą ulec zniszczeniu lub nieuprawnionej przebudowie, co powoduje ryzyko zarówno dla załogi, produktów jak i działalności klienta.

Dowiedz się więcej
Instalacja regałów

Dexion oferuje usługi instalacji - od pojedynczych regałów po rozbudowane systemy magazynowe. Nasze usługi wykonujemy zawsze na czas, zatrudniając wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, zawsze dostosowując się do wymagań klientów.

Dowiedz się więcej
Bezpieczeństwo i higiena pracy

Potrzebują Państwo pomocy w kwestiach związanych z BHP i ochroną środowiska? Oferując swoje usługi Dexion zawsze zapewnia pozytywny wpływ na działalność klienta.

Dowiedz się więcej
Serwis i konserwacja

Otrzymanie gwarancji bezpiecznej eksploatacji oznacza zaakceptowanie przyjęcia odpowiedzialności prawnej za regularną kontrolę i konserwację sprzętu magazynowego. Pomogą w tym Państwu nasi doświadczeni pracownicy.

Dowiedz się więcej
Kursy i seminaria

Jednym z naszych priorytetów jest uświadamianie pracownikom klienta, jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa pracy. Wszelkie odstępstwa mogą spowodować uszkodzenie towarów oraz wypadki przy pracy.

Dowiedz się więcej