Skip to main content

Firma Dexion (co w języku starogreckim oznaczało ”właściwy”) została założona przez Demetriusa Comino. Comino opracował system regałowy „Dexion Slotted-Angle” (1947), który zapoczątkował na świecie zastosowanie regulowanych systemów składowania i wytyczył szlak dla szytych na miarę systemów paletowych i półkowych Dexion.

Dziś jesteśmy wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań logistyki magazynowej. Od stycznia 2018 roku Dexion jest częścią grupy Gonvarri Material Handling Group, w skład której wchodzą również inne wiodące marki przemysłowe, jak Constructor, Kasten, Stålteknik i Kredit.

Dysponując łącznie 6 zakładami produkcyjnymi; w Niemczech, Rumunii, Finlandii, Szwecji i Czechach, dostarczamy naszym klientom na całym świecie indywidualne rozwiązania logistyczne, oferując kompletne rozwiązania dla ich magazynów, od regałów statycznych po w pełni zautomatyzowane systemy magazynowe.

W naszych firmach w Europie zatrudniamy 1300 osób. Dodatkowo, jesteśmy również reprezentowani w Europie i wielu częściach świata, takich jak Afryka, Bliski Wschód, Stany Zjednoczone i Ameryka Południowa, dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji. Bez względu na to, gdzie jesteś - jako globalny gracz jesteśmy zawsze pod ręką.

Własne laboratorium testowe
6 zakładów produkcyjnych
Etyczne zaangażowanie
400 pracowników bezpośredniej obsługi klientów