Skip to main content

Przy wyborze właściwego rozwiązania magazynowego zawsze lepiej skorzystać z pomocy specjalisty. Nasze doświadczone i wykwalifikowane zespoły sprzedażowe i projektowe udzielą Państwu cennych porad i wytycznych oraz zapewnią praktyczną pomoc.

Czy szukają Państwo bardziej dogłębnej analizy Państwa magazynu? Dexion oferuje analizy, porady oraz bieżące wsparcie w tym obszarze.

Analizy i porady

Oprócz ogólnych porad i wytycznych dotyczących wymogów magazynowych naszych Klientów zapewniamy również pomoc praktyczną i udzielamy szczegółowych porad oraz dokładnie analizujemy wymogi naszych Klientów w zakresie rozwiązań magazynowych.

Nasze narzędzie Analizy i Symulacje pozwala na generowanie raportów oceniających wszystkie obszary w magazynie, w tym:

  • wymagany układ oraz sprzęt magazynowy
  • miejsca składowania materiałów
  • optymalne procesy kompletacji materiałów
  • wymagane poziomy zapasów w celu osiągnięcia wymaganych poziomów usług
  • strategie zakupu i uzupełniania zapasów

Analysis & Simulation toolW celu określenia optymalnego układu magazynu, przepływów procesów i systemów oraz zapewnienia ciągłej optymalizacji magazynu korzystamy z naszego narzędzia do analizy i optymalizacji pracy magazynu (Constructor Warehouse Intelligence System (C-WIS).

C-WIS to pierwszy na rynku i jedyny system analizy i optymalizacji pracy magazynu, który służy do kategoryzacji pozycji zapasów i zwiększenia efektywności. C-WIS pomaga w wyborze optymalnych lokalizacji towarów oraz zmiany w strategii zakupów, dokonując jednorazowych lub ciągłych analiz na podstawie danych rzeczywistych.

Co mówią nasi klienci

"Udało nam się osiągnąć większą funkcjonalność a nasi operatorzy są bardzo zadowoleni z tego rozwiązania. Bardzo ułatwiło to pobieranie narzędzi i jest teraz dużo łatwiej zlokalizować narzędzia. Oznacza to że byliśmy w stanie zoptymalizować czas wymiany narzędzi do produkcji, co pozwoliło na zwiększenie wydajności i efektywności."
- Søren Jørgensen, Project Engineer, Meneta

Certyfikaty i nagrody