Skip to main content

W Gonvarri Material Handling nie jesteśmy rolnikami, ale jesteśmy ekspertami w projektowaniu, inżynierii i produkcji rozwiązań magazynowych, które optymalizują wykorzystanie dostępnej przestrzeni – to idealny partner dla przedsiębiorstw zajmujących się rolnictwem pionowym.

Vertical FarmingPodczas gdy tradycyjna uprawa odbywa się na zewnątrz, na polach lub w szklarniach, zwykle na jednym poziomie, rolnictwo pionowe przenosi proces do wewnątrz i wykorzystuje wiele poziomów, wznosząc się w górę i wykorzystując wysokość – coś, co GMH udoskonalało przez wiele lat doświadczeń w wykorzystywaniu powierzchni magazynowej dla różnych zastosowania przemysłowych.

Nasze rosnące zaangażowanie w tym istotnym sektorze jest dowodem naszej wiedzy w zakresie projektowania, inżynierii budowlanej i produkcji przemysłowej, pomagając naszym partnerom zajmującym się rolnictwem w realizacji ich ambicji.

Vertical FarmingNasza technologia umożliwia dostarczanie elastycznych i wydajnych rozwiązań – od projektowania 3D w programach CAD po analizę elementów skończonych i testy strukturalne, zapewniamy, że nasze produkty są wystarczająco wytrzymałe i trwałe przez wiele lat. Nasze fabryki umożliwiają dalsze udoskonalanie produktów poprzez formowanie rolkowe, cięcie laserowe, obróbkę CNC i gięcie oraz zrobotyzowane spawanie.

Rozwiązania te muszą być w pełni dostosowane do bezpiecznego przechowywania roślin i specjalnego podłoża, w którym rosną, zapewnienia odporności na korozję i tak dalej. Muszą również wykorzystać wysokość budynku, zapewniając strukturę warstwową, która dodatkowo może wymagać obracania w pionie.

Nasza wszechstronna oferta, w tym automatyka i półautomatyka, może być dostosowana do dowolnego środowiska wewnętrznego i do dowolnej przestrzeni, dzięki czemu nawet mniejsze obiekty mogą zostać dostosowane.

AVFDumni członkowie AVF

Jesteśmy dumni z bycia członkiem Association for Vertical Farming (AVF) - wiodącej światowej organizacji non-profit umożliwiającej wymianę międzynarodową i współpracę w celu przyspieszenia rozwoju tego obszaru.

Jesteśmy zaangażowani w koncepcję rolnictwa pionowego i korzyści, jakie niesie. Jesteśmy obecni na całym świecie, z zakładami produkcyjnymi strategicznie zlokalizowanymi na kluczowych rynkach. Dlatego możemy współpracować z AVF w projektach na całym świecie.

Jako członek AVF wspieramy jej kampanię promującą naukę i badania nad rolnictwem pionowym, a także programy edukacyjne i charytatywne mające na celu szeroką promocję.

Jeśli pracujesz w sektorze rolnictwa pionowego lub masz zamiar rozpocząć działalność i chcesz porozmawiać z nami o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie przechowywania, skontaktuj się z nami.