Skip to main content

Dexion na POLAGRA FOOD 2015

POLAGRA FOOD 2015. Dynamiczny wzrost wspierany przez nowoczesne systemy składowania.

Dexion na POLAGRA FOOD 2015W dniach 21-24 września odbyły się w Poznaniu targi przemysłu spożywczego Polagra Food 2015. POLAGRA FOOD to projekt z długoletnią tradycją, aktywnie podążający za zmianami w branży spożywczej i nieustannie otwierający się na jej potrzeby.

Targi są największym wydarzeniem tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej, odwiedzanym przez producentów i kupców z całego świata. Targi POLAGRA FOOD to wydarzenie atrakcyjne również ze względu na towarzyszące konferencje, szkolenia i panele dyskusyjne.

Odbywają się na nich spotkania z gronem ekspertów dotyczące nowych trendów w żywieniu, wyzwań marketingowych stojących przed branżą spożywczą czy szans upatrywanych w nowych kierunkach eksportowych.

Dynamiczny rozwój branży spożywczej w Polsce, generuje coraz większe potrzeby również w zakresie wyposażenia magazynowego. Z tego powodu, na tak dużej imprezie nie mogło zabraknąć również firmy Dexion Polska, która w swojej ofercie ma produkty magazynowe dedykowane dla firm z sektora przetwórstwa spożywczego.

Głównymi wyzwaniami producentów żywności i napojów jest maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, zarządzanie składowaniem produktów w różnych temperaturach i zapewnienie ich wysokiej rotacji, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu higieny i identyfikowalności produktów.

Na wszystkie te wyzwania odpowiada Dexion posiadający duże doświadczenie w dostarczaniu optymalnych rozwiązań składowania dla przemysłu spożywczego i napojów, dla klientów zajmujących się zarówno surowcami, przetwórstwem żywności jak i sprzedażą.

Nasze flagowe produkty doskonale spisujące się w branży spożywczej to ocynkowane regały przesuwne MOVO, regały satelitarne Shuttle jak i regały przepływowe paletowe i przepływowe na kartony działające w oparciu o zasadę FIFO.

Powiązane wiadomości
Najnowsze wiadomości