Skip to main content

Dexion rozwiązuje problem Coppens z karmą dla ryb

Coppens International, Holandia

Studium przypadku

Klient: Coppens International
Lokalizacja: Holandia/Nettetal, Niemcy
Produkty/usługi: Standardowe regały paletowe

Potrzeby biznesowe

Coppens International specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i wprowadzaniu do obrotu paszy dla ryb. Z siedzibą w Helmond w Holandii mają również centrum badawcze w Valkenswaard, również w Holandii. Firma niedawno przeniosła planowanie, transport i zakup surowców do nowego centrum produkcyjnego w Nettetal w Niemczech.

coppens international de

Po rozwiązaniu kwestii produkcji, skupili swoja uwagę na magazynowaniu. Coppens zaczął szukać dostawcy, który mógłby dostarczyć nie tylko potrzebne regały, ale także wózki widłowe, które transportowałoby towary na i poza regałem. Poprosili Dexiona o poradę.

Rozwiązania Dexion

Jako specjaliści w dziedzinie regałów paletowych, Dexion rozumie, że klienci chcą przede wszystkim bezproblemowej realizacji zamówienia dlatego oczekują kompleksowej usługi. Jednak bazując na swoim wieloletnie doświadczeniu wie, że lepszy wynik osiąga się często dzięki dwóm dostawcom, którzy znają własne produkty od podszewki.

Dexion doradził Coppensowi wybór dwóch dostawców, jednego który specjalizuje się w logistyce i wyposażeniu regałowym magazynów i drugiego, który będzie wysoko wykwalifikowany w transporcie wewnątrz magazynowym.

Zapewniało to Coppens wiele korzyści; Szeroką wiedzę na temat własnych produktu, możliwość oferowania konkurencyjnych cen i skrócenia drogi komunikacji w celu zminimalizowania ewentualnych błędów.

coppens international de

Rezultaty

Coppens uznał zalety stosowania dwóch specjalistycznych dostawców i postanowił wybrać firmę Dexion na wykonawcę i dostawcę regałów paletowych, wybierając jednocześnie inna firmę do dostarczenia wózków widłowych.

Takie podejście doprowadziło do dobrej współpracy między Dexion a wybranym dostawcą wózków widłowych, co w końcowym efekcie zapewniło optymalny rezultat dla Coppens.

O firmie Coppens

Firma Coppens International powstała w 1993 roku i obecnie eksportuje paszę do ponad sześćdziesięciu krajów na całym świecie. Opracowuje wysokiej jakości programy paszowe dla prawie wszystkich gatunków ryb hodowlanych na wszystkich etapach ich rozwoju i ostatnio otrzymała certyfikat ASC przyznawany firmom prowadzącym odpowiedzialne rolnictwo hodowlane.