Skip to main content

Dexion provides the perfect fit for EMMA 

EMMA Safety Footwear, Holandia

Studium Przypadku

Klient: EMMA Safety Footwear
Lokalizacja: Holandia
Produkty/Usługi: Modułowe regały półkowe na zamówienie

Potrzeby biznesowe

EMMA Safety Footwear z siedzibą w Maastricht, Holandia produkuje wysokiej jakości obuwie robocze.
Jej magazyn obuwia wymagał modernizacji, ale ze względu na niestandardowe wymiary produktów standardowe metody magazynowania nie mogły zaoferować optymalnej wydajności i najbardziej efektywnego procesu obsługi zleceń.

EMMA jako producent wysokiej jakości produktów bezpieczeństwa ma fundamentalną filozofię aby robić wszystko dobrze za każdym razem. Oprócz zagwarantowania, że produkty spełniają własne wysokie standardy, firma EMMA chciała zapewnić, że jej magazyn jest tak blisko doskonałości, jak to tylko możliwe - i to wymagało zastosowania rozwiązania na zamówienie.

emma sk

Rozwiązania Dexion

EMMA Safety Footwear współpracowała z firmą Dexion wcześniej, więc już wiedziała, że mają dobrą reputację w zakresie jakości i szerokiej gamy produktów w standardowych rozmiarach. To, co EMMA potrzebowała to rozwiązanie na zamówienie, zaprojektowane specjalnie dla nich - ale nie za cenę produktu designerskiego.

Dexion ściśle współpracował z EMMA, aby zaprojektować indywidualne rozwiązanie, które nie tylko zwiększyłoby efektywność biznesową, ale było również opłacalne.

Rozwiązanie dla EMMA wymagało długości belki 1100mm i wysokości ramy 2700mm, które są dalekie od standardu. Dexion był jednak w stanie dostarczyć te wymiary i zainstalować 370 sekcji półek głębokości 500/600, z trzema półkami na sekcję.

Regały zaprojektowano tak, aby uwzględniały wymiary produktów, z wysokościami idealnie dopasowanymi do rozmiarów butów. Było to idealne rozwiązanie dla uzyskania maksymalnej pojemności.

Korzyści z rozwiązania Dexion:

  • Dedykowane rozwiązanie regałów półkowych na zamówienie, które dokładnie odpowiada wymaganiom EMMA.
  • Gwarantowana szybka, wydajna i dokładna realizacja zamówień we wszystkich liniach produktów.
  • Brak przerw w istniejącej działalności o dużym wolumenie, w czasie ekspansji.
  • Opłacalne rozwiązanie, pomimo szczególnych wymagań klienta.
  • Maksymalne wykorzystano dostępną przestrzeń do składowania w budynku.

Rezultaty

Obuwie bezpieczeństwa EMMA jest przeznaczone do intensywnego użytku z wyjątkowo długą żywotnością. Jeśli chodzi o rozwiązania do przechowywania, produktom Dexion można przypisać te same właściwości. Partnerstwo z firmą Dexion w tym projekcie zapewniło firmie EMMA rozwiązanie na zamówienie, które było idealnie dopasowane do ich potrzeb.

O firmie EMMA Safety Footwear

EMMA Safety Footwear projektuje i produkuje obuwie ochronne, które od ponad 80 lat zapewnia bezpieczeństwo. Korzystając z najwyższej jakości komponentów zapewnia doskonałe dopasowanie, optymalny komfort i pełne bezpieczeństwo w miejscu pracy. www.emmasafetyfootwear.com