Skip to main content
9263
Regały półkowe

Od pojedynczego regału do dużej instalacji magazynowej - Dexion oferuje klientom szeroką gamę rozwiązań, które nie tylko spełnią ich obecne oczekiwania, ale również pozwolą dostosować się do zmieniających się potrzeb w przyszłości.

9264
Regały paletowe

Regały paletowe produkowane są ze stali, która jest dość kosztownym surowcem. Szeroka gama oferowanych produktów oznacza, że jesteśmy w stanie w sposób oszczędny osiągnąć wymaganą przez klienta ładowność przy konstrukcji regału dostosowanej do systemu pracy.

2225
System regałów paletowych P90

System regałów przesuwnych MOVO firmy Dexion to doskonałe rozwiązanie umożliwiające gęste składowanie towarów i palet wszelkich rozmiarów.

2224
Rozwiązania do składowania opon

Optymalne magazynowanie opon wymaga umieszczenia jak największej liczby opon w dostępnej przestrzeni magazynowej, bez negatywnego wpływu na jakość opony, przy jednoczesnym zapewnieniu wydajnej i ergonomicznej obsługi, o każdej porze roku.

2223
Rozwiązania do składowania części motoryzacyjnych

Rozmaite kształty i wymiary części motoryzacyjnych, począwszy od najmniejszych nakrętek po duże, kruche szyby sprawiają, że składowanie ich staje się wyzwaniem.

829
Regały wspornikowe cantilever

Niezależnie od tego, czy są to plastykowe rury, drewniane deski czy metalowe pręty - regały wspornikowe są idealnym sposobem przechowywania długich przedmiotów.

2221
Regały satelitarne

Rozważając system składowania o dużej gęstości nie ma już potrzeby szukania innych rozwiązań poza Systemem Satelitarnym.

2220
Regały półkowe longspan

Potrzebujesz rozwiązania składowania dostosowanego do załadunku ręcznego? System regałów Longspan będzie do tego idealnym rozwiązaniem.

2219
Regały półkowe Hi280

Poszukując rozwiązania dla przechowywania drobnych elementów, każdy ma indywidualne potrzeby. Niezależnie od Twoich wymagań, system półkowy HI280 je spełni.

2218
Regały paletowe Speedlock P90

Ponad 50 lat temu wyznaczyliśmy nowe standardy w elastyczności i orientacji na klienta z naszym pomysłem na wykorzystanie perforowanych profili stalowych w technologii magazynowej.

2217
Regaly paletowe P90

Regały paletowe są jednym z naszych kluczowych produktów, a nasi eksperci pomagają klientom prawidłowo przeprowadzić proces projektowania magazynu, co zapewnia doskonałe dostosowanie każdej naszej instalacji do indywidualnych potrzeb.

2215
Regały dla marketów

Wśród wyzwań stojących w obliczu firm zajmujących się handlem materiałami budowlanymi i materiałami dla majsterkowiczów wymienić można konieczność składowania szeregu towarów o różnych wymiarach, często o dużej wadze, przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej ekspozycji.

2259
Katalog produktowy

Dexion jest częścią Grupy Constructor, czołowego europejskiego producenta i dystrybutora wysokiej jakości produktów magazynowych.

2214
Oznakowanie poziomie

Wózek do malowania linii to profesjonalne urządzenie ułatwiające samodzielne i szybkie malowanie pasów w magazynach, halach produkcyjnych, parkingach itp.

2213
Łoże Paletowe - Pull-Out Unit

Lepsze warunki pracy i zwiększenie efektywności pobrań

2212
Katalog wyposażenia obiektów przemysłowych

Stoły robocze warsztatowe DKWB, przegródki i ściany działowe do szuflad DKWB, stoły warsztatowe DWB - DUBS, szafki podblatowe model DUBS, stoły warsztatowe model DWB - DUBS, krzesła i stołki / Podstawy montażowe / Składany stół warsztatowy

2232
Akcesoria do regałów automatycznych

Regały automatyczne Dexion są niemal bezkonkurencyjne jeśli chodzi o maksymalną wydajność kompletacji oraz wyszukiwanie niewielkich części.

2210
Akcesoria do regałów

Dexion oferuje szeroki wybór osłon słupów i ram regałów. W ten sposób regały paletowe są dobrze chronione przed skutkami uderzeń przez wózki widłowe.

2216
Regały na statki

Mimo, że przewozy morskie są jedną z najstarszych branży na świecie, która nadal dominuje w światowej gospodarce, to większość ludzi ma bardzo niewielką wiedzę na temat tej branży, będącej kołem zamachowym gospodarki.