Skip to main content

Montaż wszechstronnego regału LS3 w prywatnym garażu

Patrick Andersson, Finlandia

Klient: Patrick Andersson
Lokalizacja: Finlandia
Zastosowane produkty/usługi: System regałów LS3

Patrick Andersson, Finland W Kasten jesteśmy znani z najwyższej jakości produkcji, dostarczania i montażu rozwiązań do przechowywania dla powierzchni magazynowych, ale nasza praca jest tak wszechstronna, że mogliśmy podjąć się zupełnie innego projektu: pomocy osobie prywatnej w zagospodarowaniu jej garażu.

Nasz klient, Patrick Andersson, potrzebował niestandardowego rozwiązania, które idealnie pasowałoby do przestrzeni i musiało wytrzymać ciężar bez uginania się.

Rozwiązanie

Kluczowe było odpowiednie dopasowanie do przestrzeni, jakość produktu i cykl życia produktu. Nasz klient potrzebował również, aby instalacja była atrakcyjna wizualnie.

Ściśle z nim współpracowaliśmy, aby stworzyć idealne rozwiązanie, które byłoby praktyczne, ładne i jednocześnie solidne.

Rezultat

Patrick Andersson, Finland Zdecydowaliśmy się na montaż systemu regałów LS3. Ten lekki regał jest łatwy w montażu, a wszechstronność regału oznacza, że zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni, dopasowane do wysokości produktów.

Długość belek może wynosić nawet 2700 mm, a do wyboru są półki wykonane z płyty wiórowej, sklejki lub stali. 

Naszym celem było wykorzystanie całej tylnej ściany garażu, a lekki regał LS3 stanowił idealne rozwiązanie dla tej przestrzeni.

Dla klienta ważna była także głębokość półek, funkcjonalność i jakość. Niezbędna była także atrakcyjność wizualna, dlatego zdecydowaliśmy się na efektowne białe belki z kontrastującymi stalowymi półkami. Ogólny wygląd był elegancki, idealnie wpasowany w przestrzeń i pozostawiał dużą ilością miejsca w garażu, aby pomieścić mercedesa klienta z 1959 roku.

Patrick Andersson, Finland Instalacja nie obyła się bez problemów, a opóźnienia spowodowane były czynnikami zewnętrznymi, w tym pandemią Covid-19 i światowym niedoborem stali. Jednak z panem Anderssonem utrzymywaliśmy stały kontakt i jesteśmy mu wdzięczni za cierpliwość i zrozumienie.

Był zachwycony efektem i skomentował:

Chociaż musiałem poczekać, wiedziałem, że efekt końcowy będzie wysokiej jakości i elegancki. To dokładnie to, czego chciałem dla tej przestrzeni. Teraz wreszcie jest i wiem, że będzie mi służyć przez kolejne 30 lat.