Skip to main content

Dexion robi więcej niż tylko układa wszystkie pudełka w KHD w Rumunii.

Karl Heinz Dietrich (KHD), Rumunia

Studium przypadku

Klient: Karl Heinz Dietrich (KHD)
Lokalizacja: Brasov/Rumunia
Produkty/usługi: Pallet Flow Push Back Standardowe regały paletowe

khd roPotrzeby biznesowe

Karl Heinz Dietrich (KHD) od lat oferuje z sukcesami różne funkcje logistyczne, które pomagają klientom usprawniać operacje związane z obsługą i wysyłką dla użytkowników końcowych. Mają rozległą sieć magazynów w całej Europie. Poza ogólnym składowaniem i dystrybucją oferują również infrastrukturę specjalistyczną dla klientów transportu lotniczego i morskiego.

Aby zaspokoić zapotrzebowanie, KHD wybudował nowy magazyn w mieście Bracov w Rumunii. Z szeroką wiedzą na temat własnej działalności, KHD dokładnie wiedział, czego chce i precyzyjnie określił swoje kluczowe wymagania:

  • Jakość: potrzebowali wysokiej jakości przemysłowego systemu regałowego.
  • Prędkość: potrzebna jest szybka dostawa i instalacja
  • Stałe wsparcie: potrzebują wsparcia zespołu serwisowego, który gwarantowałby regularne przeglądy i niezawodne części zamienne.

khd ro

Rozwiązania Dexion

Dexion opracował rozwiązanie oparte na systemie standardowych galwanizowanych regałach paletowych P90. Dexion jest liderem w tym rodzaju regałów, które zostały już wypróbowane i przetestowane w wielu miejscach.

Wiedzieli, że system ten nie tylko zapewni przejrzyste składowanie wszystkich pudełek dla KHD w ich najnowocześniejszym magazynie, ale także przekroczy ich oczekiwania, co do wytrzymałości i trwałości. To, że dostarczono regały z pomarańczowymi belkami było dodatkową korzyścią dla klienta.

W celu uzupełnienia tego rozwiązania, dostarczono również wiele dodatkowych akcesoriów dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa oraz umożliwienia niezakłóconej pracy wózków widłowych w systemie 24/7.

khd ro

Rezultaty

“Dexion zrealizował nasze założenia w każdym punkcie.”
Wieloletnie doświadczenia firmy Dexion w obszarze podobnych projektów z klientami oznaczało, że mogli dostarczyć najwyższej jakości produkty w takim zakresie, który był niezbędny dla KHD.

O firmie KHD

Karl Heinz Dietrich (KHD) jest międzynarodowym spedytorem z Rumunii. Założona w 1945 r. jest nadal prowadzona przez tę samą rodzinę i obecnie zatrudnia ponad 1600 pracowników na całym świecie. Prowadzi działalność na skalę globalną oferując usługi transportu lotniczego, przewozów towarowych i morskich, a także usługi logistyczne w zakresie magazynowania i dystrybucji, realizując szybko i terminowo przesyłki towarów na cały świat. www.dietrich-logistic.com