Skip to main content

Dexion Polska z wizytą w Rumunii

Pracownicy firmy Dexion Poland odwiedzili Rasnov w Rumunii, gdzie mieści się jedna z głównych fabryk Grupy Constructor.

Dexion Polska z wizytą w RumuniiWizyta rozpoczęła się zwiedzaniem zakładu produkcyjnego w Rasnov, szkoleniem z zakresu sprzedaży oraz przeglądem działalności Inżynieryjnego Zespołu Wsparcia Sprzedaży z Rasnova. Po spotkaniu, polski zespół pojechał do Bran zwiedzić światowej sławy Zamek Drakuli, a następnie zjedzono obiad na Placu Rady miasta Brasov, po czym zwiedzono Wieże Strażnicze z rozległym widokiem na Brasov.

Drugi dzień obejmował zapoznanie się z działaniami działu Marketingu, szkoleniem z zakresu produktów wytwarzanych w fabryce w Rasnov, krótką prezentację programów kalkulacyjnych oraz na koniec pobytu wycieczkę na Stare Miasto w Bukareszcie, w celu zwiedzenia stolicy Rumunii.

"Byliśmy pod wielkim wrażeniem rumuńskiego zakładu produkcyjnego oraz tego, co zobaczyliśmy na jego terenie i chcemy podziękować naszym kolegom z Rasnov i Bukaresztu za bycie tak wspaniałymi gospodarzami. Z niecierpliwością oczekujemy dodania do naszej bieżącej oferty nowego szerokiego wachlarza wytwarzanych w Rasnov produktów." Powiedział Marek Skibinski, Dyrektor Generalny Dexion Poland. "Nasza fabryka w Rumunii może dostarczać nam szeroką gamę produktów, takich jak regały wspornikowe, regały satelitarne, rozwiązania antresolowe oraz różne wytwarzane na zamówienie akcesoria o krótkim czasie dostawy, co również powinno zwiększyć naszą obecność na Polskim rynku."
"Dexion Polska z wizytą w RumuniiDziękujemy naszym gościom z Polski za czas, który poświęcili, aby nas odwiedzić oraz za umożliwienie nam zaprezentowania się. Polska jest niezwykle ważnym rynkiem dla Contructor Group i dzięki swojej pozycji, staje się oczywistym partnerem dla naszej fabryki. Od tej chwili wyczekujemy bliższych relacji biznesowych z naszymi kolegami z warszawskiego biura" oświadczył Brain Howson, Dyrekor Generalny Dexion Rumunia.
Powiązane wiadomości
Najnowsze wiadomości