Skip to main content

Prezentacja najnowocześniejszych rozwiązań magazynowych na LogiMAT 2020

Dexion zaprezentuje nasze najnowsze innowacje w zakresie rozwiązań magazynowych na najważniejszych międzynarodowych targach LogiMAT 2020.

LogiMAT 2020Międzynarodowe targi LogiMAT dla rozwiązań intralogistycznych i zarządzania procesami to największe coroczne targi intralogistyczne w Europie. W tym roku odbędą się w Stuttgarcie, w terminie od 10 do 12 marca. Nasze stoisko znajduje się w hali 5, stoisko A61.

Na naszym stoisku zespół Dexion zaprezentuje różnorodne i innowacyjne koncepcje magazynowania, od standardowych po indywidualne rozwiązania logistyczne magazynów.

Najważniejszym wydarzeniem będzie prezentacja nowej generacji maszyn magazynujących. Pionowa maszyna windowa TORNADO UHD, wykorzystująca najnowsze technologie i dedykowane oprogramowanie TCPlus oferuje wszechstronność: kompaktowe przechowywanie małych części w najmniejszej przestrzeni, z bezpiecznym, ergonomicznym i bezbłędnym kompletowaniem. Maksymalizuje dostępną przestrzeń i oszczędza czas, umożliwiając kompletację na najwyższym poziomie. Odwiedzający nasze stoisko będą mogli przetestować na żywo nowe TORNADO UHD.

Logimat 2020Zaprezentujemy również nasze w pełni zautomatyzowane rozwiązania, które stworzyliśmy we współpracy z Lampe Lagertechnik GmbH. Dowiedz się o rozwiązaniach do automatycznego przechowywania, które obecnie rozwijamy. To ekscytujący i innowacyjny obszar; odkryj, co przyniesie przyszłość inteligentnym, zautomatyzowanym rozwiązaniom magazynowym!

Na wystawie pojawi się również wiele naszych popularnych i wszechstronnych produktów do magazynowania, takich jak nasz wytrzymały przesuwny regał MOVO, który może być używany w wielu środowiskach i temperaturach do -40 ° C. Kompatybilny z wieloma typami regałów, MOVO jest bardzo wszechstronną i elastyczną opcją dla każdego magazynu.

Odwiedzający nasze stoisko będą mogli zobaczyć nasze nowe wysuwane szuflady, prezentowane na naszym systemie regałów P90, które oferujemy zarówno w wersji ręcznej i elektrycznej. Dopasowane do indywidualnych wymagań klientów, oferują wydajny przepływ materiału, bezpieczne i ergonomiczne pobieranie przy jednoczesnym zapewnieniu przechowywania o dużej gęstości.

Logimat 2020W Dexion specjalizujemy się w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań i systemów magazynowych. Nasze systemy oferują elastyczność, mogą być dynamiczne lub statyczne, są kompatybilne i łatwe do rozbudowy oraz zapewniają optymalizację wewnętrznych procesów logistycznych i ich opłacalności. Nasze rozwiązania są zawsze dokładnie dopasowane do wewnętrznych procesów w obiektach naszych klientów.

Zainteresowaliśmy Cię tym, co może zaoferować LogiMAT 2020 i Dexion? Jeżeli tak, to czekamy na Ciebie na naszym stoisku. Bilety na LogiMAT 2020 można zamówić, wysyłając wiadomość e-mail na adres logimat2020@dexion.de. Więcej informacji o LogiMAT 2020 można znaleźć tutaj.

Powiązane wiadomości
Najnowsze wiadomości