Skip to main content

W listopadzie Dexion wychodzi na przeciw klientom w całej Europie Środkowo- Wschodniej

Przez cały listopad, pracownicy Dexion z Europy Środkowo-Wschodniej zajęci byli spotkaniami z klientami oraz z potencjalnymi klientami w ramach najważniejszych wydarzeń w całym regionie.

Dexion Kft. brało udział w TRANSLOG Connect Congress w Budapeszcie.

Wiodącym na runku międzybranżowym szczycie biznesowym dla specjalistów z zakresu transportu, logistyki oraz zarządzania łańcuchem dostaw w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Pl-Translog

W celu zwiększenia efektywności działań oraz dla rozwoju znaczących i wartościowych relacji biznesowych, przez dwa dni, w ramach serii wcześniej umówionych bezpośrednich spotkań biznesowych, jak też w ramach kilku nieformalnych działań networkingowych, przedstawiciele Dexion mieli okazję spotkać się z głównymi dyrektorami i specjalistami z branży.

"TRANSLOG Connect przyciąga wszystkich głównych graczy nie tylko z rynku węgierskiego lecz również z krajów sąsiadujących takich jak Rumunia, Czechy, Słowacja, Macedonia, Serbia tak, że jako Grupa, nie tylko mieliśmy okazję spotkania wielu dotychczasowych klientów, ale również nawiązania kontaktów z wieloma nowymi." powiedział Peter Zoltan, National Sales Manager z Dexion Kft Węgry.

Nad Jeziorem Balaton, Dexion uczestniczył w 2017 MLBKT Congress.

MLBKTCoroczna konferencja Węgierskiego Stowarzyszenia Logistyki, Zakupów i Magazynów jest największym krajowym spotkaniem menadżerów sieci korporacyjnych, logistyki, zakupów oraz produkcji, którzy zajmują się zarządzaniem łańcuchem dostaw.

Tegoroczne wydarzenie skupiało się na tym, w jaki sposób automatyzacja wpływa na łańcuch dostaw oraz budzi wielkie oczekiwania począwszy od producentów poprzez handlowców aż po dostawców usług logistycznych.

W celu wsparcia tego tematu, Dexion zaprezentował na swoim stanowisku własne rozwiązanie Pallet Shuttle Solution - system, który został zaprojektowany w celu poprawy logistyki magazynowej poprzez optymalizację przestrzeni magazynowej, zwiększenie szybkości obsługi palet oraz zmniejszenie kosztów utrzymania magazynu.

W Warszawie, Dexion Polska uczestniczył w największym wydarzeniu eCommerce na tym obszarze.

eCommerceTargi eHandlu (E-commerce Ponad Trade Fair) są wydarzeniem o profilu biznesowym i edukacyjnym skierowanym do specjalistów oraz tych, którzy zamierzają rozpocząć swoją własną przygodę z handlem elektronicznym.

13ty eCommerce Warsaw EXPO zarejestrował ponad 4000 uczestników, 24 prezentacje eksperckie na 3 scenach oraz prawie 140 wystawców.

"Uważamy, że eCommerce jest bardzo ważnym segmentem rynku. Jest to szybko rosnący, aktywny sektor, którego przedstawiciele są bardzo zainteresowani najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, jak też sposobami doskonalenia wszelkich aspektów ich działań biznesowych. Uczestniczymy w tym wydarzeniu już po raz trzeci, ponieważ chcemy, aby Dexion stał się kluczowym dostawcą systemów magazynowych dla polskiej branży eCommerece" powiedział Marek Skibiński, Dyrektor Generalny Dexion Polska.

W Bratysławie, po raz pierwszy Dexion, spol. s r.o. brało udział w SLOVLOG Congress.

Największym wydarzeniu skupiającym się na bieżących trendach, zagrożeniach oraz oczekiwaniach logistyki w Słowacji.

SLOVLOG jest gospodarzem dyskusji dotyczącej oczekiwań oraz dalszego rozwoju logistyki na rynku słowackim. Wydarzenie dostarcza uczestnikom praktycznych informacji oraz kontaktów biznesowych w interaktywnych formach takich jak prezentacje, dyskusje oraz spotkania w ramach zawodowego oraz nieformalnego programu. Forum SLOVLOG obejmuje program konferencji Logistics Business Mixer.

Powiązane wiadomości
Najnowsze wiadomości